تقدیر از فهاب بتن توسط محیط زیست شهر تهران


به این محتوا امتیاز دهید!

جناب آقای علیرضا رحمتی معاون کل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از کارخانه فهاب بتن بازدید کردند و این کارخانه به دلیل اقدامات بسیاری که در طی سال ها در راستای حفظ و احترام به محیط زیست انجام داده است مورد تقدیر اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران گرفت.

شرکت فهاب بتن در راستای شعار خود “دوام بتن، کلید توسعه پایدار” و برنامه ریزی در جهت پیشبرد اهداف منطبق بر پایش از محیط و حفظ و صیانت بیشتر از این محیط و کاهش ضایعات و ضررهای ناشی از فعالیت یک کارخانه بتن آماده، اقدامات زیادی در طی سال های گذشته انجام داده است.

بتن بعد از آب، دومین فرآورده پرمصرف بشر در دنیا می باشد و از آنجا که حذف این محصول امکان پذیر نمی باشد ، تا حد زیادی باید از مخاطرات و ویژگی های منفی آن کم کرد. از جمله اقدامات فهاب بتن در راستای کاهش آلایندگی های محیط زیستی در فرآیند تولید بتن آماده می توان به مواد زیر اشاره کرد:

*استفاده از دوده و ضایعات کربن در بتن
*حذف پسماند کربن با استفاده مجدد آن در بتن
*استفاده بهینه از مصالح ساختمانی
*جلوگیری از زیاده روی و مصرف بیش از حد مصالح در تولید فرآورده

و مهم ترین قدم فهاب که شعار فهاب نیز به آن اشاره دارد، افزایش مقاومت بتن آماده طی سال ها کار تحقیقاتی و تجربه با هدف پایداری و طول عمر بیشتر سازه ها که علاوه بر حفظ سرمایه های ملی، قدم بسیار بزرگی در حفط محیط زیست به شمار می آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.